راهکارها

بازاریاب ها

ارائه راهکارهای مناسب برای

بازاریاب ها

تحقیقات نشان می دهد که یک سوم تمام فعالیت های آنلاین صرف تماشای محتواهای تعاملی می شود! این آمار تایید می کند که تولید محتوای تعاملی باید یکی از استراتژی های بازاریابی هر کسب و کاری باشد.

نرم افزار لنوس، به شما کمک می کند به راحتی بتوانید کاتالوگ ها و بروشورهای هر کسب و کاری را به محتواهای دیجیتالی قابل ورق زدن تبدیل کنید که بینندگان نه تنها بتوانند محصولات و خدمات مورد نظر شما را در هر دستگاهی از موبایل و تبلت گرفته تا مانیتور کامپیوتر و دیجیتال ساینیج به راحتی تماشا کنند، بلکه بتوانند با آن تعامل برقرار کرده و درگیر آن شوند.

در عصر مدرن امروزی، استراتژی های بازاریابی دیجیتال باید با استفاده از ابزارها، فناوری ها و پلتفرم های جدید تنظیم شود تا کمپین های مارکتینگ موفق و سودآوری تشکیل شود که بتواند نتایج شگفت انگیزی را رقم بزند. استفاده از نشریات دیجیتال و تعاملی یکی از بهترین روش هایی است که به بازاریابان کمک می کند، مشتریان بالقوه را به خریداران واقعی تبدیل کرده و ترافیک جستجوی وب سایت یا هر فروشگاه آنلاینی را افزایش دهند.

 

فروش کتاب الکترونیکی، با یک کلیک

تیم های مارکتینگ می توانند با استفاده از نرم افزار ما و تبدیل pdf های ساده به فلیپ بوک، در هزینه های چاپ و زمان ارسال کاتالوگ ها صرفه جویی کنند. فلیپ بوک دیجیتال فقط یک نشریه یا سند دیجیتالی نیست بلکه واقعا یک استراتژی بازاریابی کارامد است. این ابزار بازاریابی، برای هر کسب و کاری که سعی در افزایش علاقه و تعامل برای محصولات یا خدمات خود داشته باشد، موثر است. تبدیل پی دی اف به نشریه تعاملی با نرم افزار لنوس، یک روش کم هزینه برای بازاریابانی است که می خواهند بدون پرداخت هزینه های گزاف چاپ و توزیع کاتالوگ یا بروشور، با یک روش های مدرن به مخاطبان بیشتری دست یابند و محتواهای تبلیغاتی و بازاریابی را در شبکه های اجتماعی، وب سایت، ایمیل مارکتینگ یا بازاریابی پیامکی فقط با یک لینک به اشتراک بگذارند.

محتوای بازاریابی خود را در هر لحظه آپدیت کنید

کاتالوگ های الکترونیکی، روش جدیدی در بازاریابی است که باید بر اساس نیازهای در حال تغییر مخاطبین و مشتریان بهبود یابد. قابلیت آپدیت کردن لحظه ای در نرم افزار ما، به شما امکان می دهد هر نوع اطلاعاتی را به راحتی در نشریه تعاملی تان ویرایش، حذف یا اضافه کنید و در هزینه های مجدد چاپ کاتالوگ های جدید برای اطلاع رسانی دوره ای به مخاطبین و مشتریان خود صرفه جویی کنید.

بازخورد مشتریان را روی هر کاتالوگ، هر صفحه یا هر محصول مشاهده کنید

گنجاندن فلیپ بوک ها در استراتژی بازاریابی هر کسب و کاری می تواند به شما در بررسی و تجزیه و تحلیل بازخورد مشتریان کمک کند تا بتوانید راحت تر با مخاطبان هدف خود تعامل برقرار کنید. با توجه به اینکه محتواهای تعاملی ساخته شده توسط لنوس به صورت آنلاین میزبانی می شوند، می توانید به طور دقیق مشاهده کنید که کدام کاتالوگ های شما بازدید بیشتری داشته اند و در هر کاتالوگ کدام محصول بیشتر مورد توجه قرار گرفته یا از طرف مخاطبین لایک و کامنت دریافت کرده است. به این ترتیب شما می توانید استراتژی های مارکتینگ هر کسب و کاری را متناسب با این بازخوردها بهبود بخشید.

آمار پیشرفت خود را دنبال کنید

هر کسب و کاری باید میزان پیشرفت کمپین های بازاریابی خود را دنبال کند، مهم نیست که یک شرکت کوچک باشد یا بزرگ. این مرحله برای همه کسب‌وکارها ضروری است تا بتوانند عملکرد آنلاین خود را از نظر بازدید، نرخ تبدیل و سایر تجزیه و تحلیل‌های بازاریابی بهبود ببخشند. ردیابی میزان پیشرفت استراتژی های بازاریابی از طریق نرم افزار ما بسیار ساده است. شما می توانید آمارهای مربوط به بازدید محتواهای تعاملی را در دوره های زمانی مختلف با جزئیات کامل ردیابی کنید و روز به روز به اهداف خود نزدیکتر شوید!

کلیه حقوق این سایت متعلق به موسسه فرهنگی هنری لنوس است.

© 2021 Lenoos Co, All Rights Reserved.