راهکارها

نشریات و انتشارات

ارائه راهکارهای مناسب برای

نشریات و انتشارات

ساخت مجلات چند رسانه‌ای و تعاملی هرگز راحت تر از این نبوده است. لنوس می‌تواند فایل PDF مجلات و نشریات شما را با ویژگی‌های تعاملی به نحوی غنی کند که بهترین تجربه را به خوانندگان خود ارائه دهید.

پلتفرم ما به شما کمک می‌کند برخلاف مجلات بی روح و بدون پویانمایی قدیمی، ظاهر مجله دیجیتال خودتان را برای برقراری ارتباط بهتر با خوانندگان به روز کنید و با ارائه محتوای تعاملی که ارزش واقعی مطالب شما را نمایش می دهد، نشریه تان را از دیگران متمایز کنید. ورق زدن صفحات به صورت خودکار، بیان واضح محتوا و جلب رضایت خوانندگان با ایجاد فضای تعاملی برای داشتن تجربه مطالعه بی نظیر در موبایل، تنها چند نمونه از مزایایی است که می توانید با ساخت نشریات و مجلات خود در لنوس به آن دست یابید. شما می توانید به طور کامل مجله تان را با درج لینک های کوتاه سفارشی کرده و پس از انتشار در هر پلتفرمی، بازخورد خوانندگان تان را در حساب کاربری تان ارزیابی کنید. لنوس می تواند در عرض چند دقیقه به یک مجله PDF جان ببخشد.

با دسته بندی طرح‌های خود شروع کنید

قطعا شما طراح خوش ذوق و با استعدادی هستید که صدها ایده در ذهنتان شکل گرفته و قصد دارید در آینده از آن‌ها برای طراحی مجلات و نشریات خود استفاده کنید. در لنوس می‌توانید هر طرح را در دسته بندی‌های مختلف طبقه بندی کرده و ذخیره کنید. امکان استفاده از این طرح‌ها و قالب‌های آماده با تصاویر زیبا و تم منحصر به فرد برای ساخت مجله تعاملی بعدی خود وجود دارد. شما به راحتی می‌توانید تمام مجلات، نشریات و حتی طرح‌های اولیه‌ای که در لنوس ساخته اید را چاپ کرده و نسخه چاپی آن را در اختیار خوانندگان قرار دهید.

با تجزیه و تحلیل بازخورد خوانندگان، راحت تر در مسیر پیشرفت قدم بردارید

با ساخت مجله و نشریات تعاملی در لنوس، قدرت بی نظیری برای غنی سازی محتوای خود و دریافت بازخورد خوانندگان به دست خواهید آورد. در پلتفرم ما می‌توانید عناصر متحرک را به مجلات اضافه کنید، و لینک کوتاه مجله را در وب سایت یا شبکه‌های اجتماعی به اشتراک بگذارید. تجزیه و تحلیل لایک‌ها، کامنت‌ها و هر نوع بازخورد دیگری از طرف خوانندگان به شما کمک می‌کند برای طراحی نشریه الکترونیکی و مجله دیجیتال بعدی خود دید بهتری نسبت به آنچه که مخاطبین خود می‌پسندند و به خواندن آن علاقه دارند، داشته باشید. مجلات و نشریات مطالب مختلفی را منتشر می کنند برخی از آنها حاوی مطالب سرگرم کننده و برخی دیگر آموزشی یا تجاری هستند. اما هدف تمام مجلات، جلب رضایت خوانندگان و ایجاد تجربه ای به یادماندنی برای مطالعه است. پلتفرم لنوس، دست یابی به این هدف را برای شما راحت تر می کند. خواندن یک مجله دیجیتالی متورق و تعاملی به طرز شگفت آوری برای خوانندگان لذت بخش است، به طوری که آن را برای انتقال دانش و ترویج ایده ها یا سرگرم کردن خوانندگان، ایده آل می کند.

اشتراک گذاری آسان و بدون محدودیت

به سادگی فایل PDF خود را در لنوس بارگذاری کنید و محتوای خود را با تصاویر و ویژگی‌های زیبا و فوق العاده غنی کنید تا مجلات شما تعامل بیشتری با خوانندگان تان برقرار کنند. لینک آن‌ها را در یک شبکه اجتماعی به اشتراک بگذارید، یا برای مشترکین مجله خود ایمیل کنید، این مجلات و نشریات دیجیتال را در وب سایت تان درج کنید تا به خوانندگان تان امکان مطالعه نشریات دیجیتال متورق را با دستگاه های تلفن همراه iPhone، iPad و Android در هر زمان و هر مکانی که بخواهند، بدهید. با طراحی چنین مجله تعاملی، شکی نیست که نشریات دیجیتال شما مخاطبان تان را مجذوب خود کرده و تحت تاثیر قرار می دهد. باور کنید یا نه، با لنوس، می توانید مجلات دیجیتالی خیره کننده ای را منتشر کنید که خوانندگان پر و پا قرص تان را چندین برابر می کند. این پیشرفت به راحتی با مقایسه بازخوردها و تجزیه و تحلیل آمارهایی که پس از انتشار هر مجله دیجیتالی در پلتفرم ما گزارش می شود، کاملا مشهود خواهد بود.

کلیه حقوق این سایت متعلق به موسسه فرهنگی هنری لنوس است.

© 2021 Lenoos Co, All Rights Reserved.