راهکارها

انتشار کتاب الکترونیکی

ارائه راهکارهای مناسب برای

انتشار کتاب الکترونیکی

با نرم افزار آنلاین لنوس، می‌توانید به راحتی PDFهای ثابت را به کتاب الکترونیکی که دارای قابلیت ورق زدن داشته باشد، تبدیل کرده و ای بوک های مخاطب پسندی طراحی کنید

تمام کتاب های الکترونیکی که از یک پی دی اف ساده با استفاده از لنوس به ای بوک تبدیل شده اند، حرفه ای و جذاب به نظر می رسند و امکان افزودن لوگوی انتشارات یا مجله شما نیز به آنها وجود دارد. علاوه بر این، اشتراک گذاری و پیگیری ای بوک ها بسیار آسان است. فقط کافی است، کتاب الکترونیکی خود را به صورت یک لینک مستقیم برای مخاطبین ارسال کنید، یا این لینک را در سایت خود قرار دهید، به این ترتیب، می توانید نحوه تعامل افراد با کتاب الکترونیک را ردیابی کرده و تعداد بازدیدها، پر مخاطب ترین صفحات، تعداد فروش کتاب ها و هر آمار دیگری را به صورت لحظه ای تجزیه و تحلیل کنید.

با یک کلیک، شروع به فروش کتاب الکترونیکی کنید

در لنوس می توانید پی دی اف خود را آپلود کرده و با تبدیل آن به کتاب الکترونیک، فروش ای بوک را آغاز کنید. طراحی کتاب الکترونیکی با نرم افزار ما، به معنای فراهم آوردن تجربه ای عالی برای مطالعه همه علاقه مندان به کتاب، در همه جا و با هر دستگاهی است. شما در عرض چند دقیقه می توانید PDF ساده خود را به یک کتاب دیجیتال تعاملی تبدیل کنید که انتشار و اشتراک گذاری آنلاین آن بسیار آسان است، در نظر خوانندگان عالی به نظر می‌رسد و فوراً در هر دستگاهی باز می‌شود.

کتاب های الکترونیکی خود را سازماندهی کنید

لنوس، نه تنها ساخت و سفارشی سازی کتاب الکترونیکی، بلکه مدیریت آنلاین آنها را نیز آسان می کند! شما می‌توانید هر کتابی را فقط با یک کلیک، به‌روزرسانی کنید، بدون اینکه اختلالی در لینکهایی که برای خوانندگان ارسال کردید، ایجاد شود. همچنین می‌توانید با ایجاد فایل هایی در دسته بندی های مختلف در حساب کاربری خود، کتاب های الکترونیکی را سازماندهی کنید و حتی این دسته بندی ها را با افراد مجاز به عنوان مثال مدیر انتشارات به منظور چاپ، به اشتراک بگذارید!

کتاب های الکترونیک خود را با ظاهری جذاب و تجربه خواندن بی نظیر منتشر کنید

با استفاده از نرم افزار ما می توانید PDF های خود را با جلوه های واقعی مانند ورق زدن صفحات و لینک های تعاملی منتشر کنید. محتوای شما می‌تواند با ظاهر تعاملی خود به راحتی از رقبا پیشی بگیرد و مزایای نشریات دیجیتالی مانند لینک ها خارجی و امکان تغییر سایز و فونت متن را نیز فراهم کند. نرم افزار ساخت نشریه دیجیتال ما، PDF های ساده شما را برای بازاریابی و فروش، به سطح پیشرفته تری تبدیل می کند.

هر تعداد کتاب های الکترونیکی که نیاز دارید منتشر و ذخیره کنید

با ورود به حساب کاربریتان، می توانید ای بوک ها را در فضای اختصاصی خودتان ذخیره کرده و کنترل کاملی بر نحوه ذخیره سازی آنها داشته باشید. نیازی نیست به هیچ ارائه دهنده شخص ثالثی وابسته باشید. . پس از انتشار ای بوک، یک لینک مستقیم دریافت می کنید و می توانید محتوای خود را با هر کاربری در فضای اینترنت به اشتراک بگذارید. با لنوس می توانید هر تعداد کتابی را که می خواهید منتشر کنید دسترسی عمومی یا اختصاصی را فراهم کنید از محتوای منتشر شده خود با رمز عبور محافظت کنید وب سایت هایی را که می توان لینک کتاب را در آنها منتشر کرد، محدود کنید. گزینه های اشتراک گذاری، چاپ و دانلود را غیرفعال کنید یا کتاب الکترونیکی خود را فقط برای مشاهده کردن در دسترس خوانندگان قرار دهید.

کلیه حقوق این سایت متعلق به موسسه فرهنگی هنری لنوس است.

© 2021 Lenoos Co, All Rights Reserved.