راهکارها

موسسات و سازمان های آموزشی

ارائه راهکارهای مناسب برای

موسسات و سازمان های آموزشی

لنوس، محیط مناسبی را برای معلمان و دانش آموزان فراهم می کند تا با یکدیگر تعامل موثری داشته باشند. پلتفرم ساده ما حتی برای دانش آموزان نیز بسیار راحت است و به آنها اجازه می دهد تا جزوات آموزشی، تکالیف درسی، روزنامه دیواری و بسیاری از نشریات مورد نیاز خود را در کوتاهترین زمان ممکن ایجاد کرده و با معلمین، مربیان یا سایر دانش آموزان به اشتراک بگذارند.

از دیگر دوره استفاده از کتاب های درسی چاپ شده و بی روح به پایان رسیده است. در عصر مدرن امروزی، آموزش دیجیتال، پویا و تعاملی نقش مهمی در یادگیری موثر ایفا می کند. اکنون وقت آن رسیده تا معلمین تأثیر آموزش را با فناوری های جدید بهبود بخشند و با آخرین روند تکنولوژی همگام شوند. لنوس یک پلتفرم عالی است که به معلمان، اساتید، مربیان و تمام پرسنل شاغل در امر آموزش و پرورش امکان می دهد کتاب درسی دیجیتال، جزوات تعاملی قابل ورق زدن و محتواهای آموزشی پویا را فقط با چند کلیک ساده از طریق آپلود کردن فایل PDF ایجاد کنند.

ویدئو لنوس برای موسسات و سازمان‌های آموزشی

کاربرد پلتفرم لنوس برای دانش آموزان

لنوس یک راه سریع و آسان برای انجام تکالیف مدرسه و تحویل به موقع آنها به معلمین است. در پلتفرم ما امکان بارگذاری فایل های PDF مربوط به پرزنتیشن، پاسخنامه، روزنامه، مجله یا صفحات کتاب وجود دارد. دانش آموزان می توانند فایل های خود را بارگذاری کرده و در عرض چند دقیقه لینک کوتاه آن را به میل خود سفارشی کنند و با معلمین به اشتراک بگذارند. آنها همچنین امکان دانلود فایل کتاب ها و جزوات آموزشی به اشتراک گذاشته در لنوس را به صورت PDFدارند و می توانند نظرات و کامنت های خود را با معلمین و اساتید در همان پلتفرم، به طور مستقیم مطرح کرده و حتی با آنها تماس بگیرند.

کاربرد پلتفرم لنوس برای معلمین و اساتید

لنوس یک پلتفرم خلاقانه است که به معلمین و اساتید امکان می دهد کتاب های متحرک را به راحتی روی هر دستگاهی از موبایل گرفته تا تبلت و آیپد منتشر کنند! پلتفرم ما یک روش نوین و سریع برای تبدیل فایل‌های PDF معمولی به جزوات آموزشی جذاب و کاربردی است که دانش آموزان را با ظاهری سفارشی و حرفه ای تحت تاثیر قرار می دهد! برخلاف کتاب‌های درسی چاپی، لینک های کوتاه و سفارشی ایجاد شده در پلتفرم لنوس به راحتی در همه جا در دسترس هستند و فرایند خسته کننده یادگیری را بسیار جذاب تر و تعاملی تر می کند! از طرف دیگر، ویژگی های تحلیل و بررسی و گزارش دهی لنوس به معلمین امکان می دهد تا به طور کامل از اینکه کدام دانش آموزان، مطالب به اشتراک گذاشته شده را مشاهده کرده و با آن تعامل برقرار کرده اند، مطلع شوند. بررسی این آمارها، بازخوردها و نظرات دانش آموزان می تواند در بهبود فرایند آموزش و یادگیری تاثیر قابل توجهی داشته باشد.

ارتباطی راحت و مفید

اضافه کردن دکمه تماس مستقیم با شماره تلفن یا واتس اپ، امکان دیگری است که به دانش آموزان این اطمینان را می دهد که در صورت نیاز می توانند برای تکمیل فرایند یادگیری خود با آنها در تماس باشند. معلمان باید بتوانند از توانمندی های عصر دیجیتال و فناوری در کلاس درس خود استفاده کرده و دانش آموزان خود را قادر به انجام پروژه های خلاقانه کنند. کتاب های درسی قدیمی در آینده ای نزدیک و حتی همین الان کارایی خود را از دست داده اند و باید با محتواهای آموزشی تعاملی جایگزین شوند! عصر ما، دوره بسیار هیجان انگیزی برای معلم یا دانش آموز شدن است، چون می توانید یادگیری را با فناوری ترکیب کنید. انتشار دفتر مشق های پویا، کتاب های آموزشی تعاملی و راهنمای ثبت نام برای اطلاع دانش آموزان، معلمان، متقاضیان و والدین بدون نیاز به چاپ شدن روی کاغذ امکان پذیر شده است.

لنوس، دوستدار محیط زیست

همه ما می دانیم که برای تهیه کتاب های درسی چاپی، باید تعداد زیادی درخت، قطع شود که به زمین و محیط زیست ما آسیب می رساند! با لنوس می توانید کتاب های درسی دیجیتالی بسازید که برخلاف کتاب های کاغذی نه تنها نیازی به قطع کردن درختان ندارند بلکه در شکوفایی خلاقیت دانش آموزان نیز نقش مهمی ایفا می کنند. کتاب ها و جزوات آموزشی هم به‌صورت آنلاین و آفلاین در دسترس اند و می‌توانید آن ها را به صورت لینک های کوتاه سفارشی شده در گروه های آموزشی یا کانال های شبکه های اجتماعی منتشر کنید، از طریق ایمیل ارسال کنید، یا هر زمان که نیاز بود به صورت PDFدانلود کنید!

پادکست لنوس برای موسسات و سازمان‌های آموزشی

لنوس، روشی عالی برای به اشتراک گذاری کاتالوگ‌ها و بروشورهای شما در وب سایت‌ها و شبکه‌های اجتماعی با URL اختصاصی ارائه می‌دهد. شما به راحتی می‌توانید به جای دریافت لینک‌های بلند، لینک کوتاه محصول را با توجه به نیاز خود درج کرده و لینک سفارشی شده را در سایت یا هر پلتفرم دیگری به اشتراک بگذارید

کلیه حقوق این سایت متعلق به موسسه فرهنگی هنری لنوس است.

© 2021 Lenoos Co, All Rights Reserved.